Please send scores or corrections to [email protected]
Friday, August 27
FOX VALLEY
Crystal Lake Central at Huntley, 7
Crystal Lake South at Jacobs, 7
Dundee-Crown at Cary-Grove, 7
Hampshire at Burlington Central, 7
McHenry at Prairie Ridge, 7
UPSTATE EIGHT
Bartlett at Glenbard South, 7:30
East Aurora at Elgin, 7:30
Fenton at South Elgin, canc.
Larkin at Glenbard East, 7:30
Streamwood at West Chicago, 7:30
NONCONFERENCE
Ag. Science at De La Salle, 6
Argo at Joliet Central, 6:30
Aurora Central at Plano, 7:30
Bishop McNamara at Marmion, 7:30
Bolingbrook at Minooka, 7
Brooks at Eisenhower, 7
Brother Rice at Hillcrest, 7
Buffalo Grove at Lincoln-Way Central, 6
Carmel at Libertyville, canc.
Chicago Military at Marine, 4
Christ the King at St. Edward, 7:30
Clark vs. King at Gately, 1
Comer at Geneseo, 7
Conant at Lake Park, 7
Corliss vs. Julian at Gately, 4
Crete-Monee at Lincoln-Way East, 6
Curie at Marist, 6
Deerfield at Hinsdale South, 7
DePaul Prep vs. Payton at Lane, 4
East Peoria at Streator, 7
Elk Grove at Maine West, 7
Evanston at Kenosha Indian Trail, Wis., 7
Fenger vs. Chicago Richards at Stagg, 1
Fieldcrest at Aurora Christian, 7
Foreman at Speer, 7:15
Geneva at Metea Valley, 7:30
Glenbrook South at Rolling Meadows, 7
Hansberry at Chicago Christian, 7:15
Hersey at Lincoln-Way West, 7
Highland Park at Leyden, 7
Hoffman Estates at Downers Grove North, 7
Hubbard at Grayslake Central, 7
Hyde Park vs. Dyett at Stagg, 4
IC Catholic at Montini, 7:15
Kaneland at Andrew, 7:30
Kenwood at Lane, 7
Lake Forest at St. Francis, 7:30
Lake View at Niles North, 7
Lake Zurich at Fremd, 7:30
LaSalle-Peru at Morton, Ill., 7:30
Lincoln Park vs. Amundsen at Winnemac, 4
Lindblom at East Moline, 6
Lisle at Harvard, 7
Lockport at Joliet West, 6:30
Maine South at Stevenson, 7:30
Manteno at Evergreen Park, 7
Marian Central at Johnsburg, 7
Moline at St. Laurence, 7:30
Morgan Park at Fenwick, 7:30
Morris at Coal City, 7
Morton at Riverside-Brookfield, 7:15
Mount Carmel at St. Rita, 7:30
Mundelein at Grant, 7:15
Naperville Central at Hinsdale Central, 7
Naperville North at Benet, 7
New Trier at Lyons, 7
Niles West at Maine East, 7
Notre Dame at Glenbard North, 7:30
Oakwood at Momence, 7
Oswego at Neuqua Valley, 7
Oswego East at Waubonsie Valley, 7
Ottawa at Sandwich, 7
Palatine at St. Charles North, 7:30
Peoria Manual at Peotone, 7
Phillips at Batavia, 7:30
Plainfield Central at Addison Trail, 7
Plainfield North at Plainfield East, 7
Pritzker at Perspectives, 7:15
Prospect at Sandburg, 7
Proviso East at Bradley-Bourbonnais, 7:30
Proviso West at Wauconda, 7
Raby at UP-Englewood, 4
Reed-Custer at Elmwood Park, 7
Rich Township at Oak Lawn, 7
Richards at Nazareth, 7
Rochelle at Woodstock, 7
Round Lake at Wheeling, 7
St. Charles East at Lemont, 7:30
St. Patrick at Warren De La Salle, Mich., 6
St. Viator at South Elgin, 7:30
Salt Fork at Dwight, 7
Schurz at Ridgewood, 7
Shepard at Kankakee, 7
Simeon at Joliet Catholic, 7
Stagg at Zion-Benton, 7:30
Sterling at Lakes, 7
Sycamore vs. DeKalb at NIU, 7
Taft at Glenbrook North, 7
TF North at Homewood-Flossmoor, 7
TF South at Chesterton, Ind., 7
Thornridge at Bremen, 6
Thornwood at Marian Catholic, 7
Tilden vs. Carver at Gately, 7
Tinley Park at Reavis, 7
UIC Prep vs. Senn at Winnemac, 1
UP-Bronzeville at Richmond-Burton, 7
Vernon Hills at Grayslake North, 7
Von Steuben at St. Ignatius, 7:30
Warren at Barrington, 7:30
Waukesha Catholic, Wis. at Antioch, 7
West Aurora at Plainfield South, 7
Westmont at Walther Christian, 7
Westville at Seneca, 7
Wheaton Academy at Brookfield East, Wis., 7
Wheaton North at Downers Grove South, 7:30
Wheaton-Warrenville South at Oak Park-River Forest, 7:30
Willowbrook at Providence, 7:30
Wilmington at Marengo, 7
Woodstock North at Westosha Central, Wis., 7
York at Schaumburg, 7:30
Yorkville at Romeoville, 7
Saturday, August 28
NONCONFERENCE
Bulls Prep at Leo, 7
Butler vs. Prosser at Rockne, 7
Chicago Academy vs. Catalyst-Maria at Stagg, 4
Clemente vs. Young at Rockne, 4
Collins vs. Bogan at Stagg, 1
Crane vs. DuSable at Stagg, 10 a.m.
Dakota at Ottawa Marquette, 1
Dunbar at Herscher, 2
Gage Park at Kelly, 10 a.m.
Grandville, Mich. at Glenbard West, 1
Harlan vs. Mather at Winnemac, 4
Hope Academy at Thornton, noon
Juarez vs. Sullivan at Winnemac, 1
Little Village vs. Kennedy at Rockne, 1
Marshall at Orr, noon
Milwaukee Marquette, Wis. at Loyola, 1:30
North Chicago at Waukegan, 11:30 a.m.
North Lawndale vs. South Shore at Eckersall, 4
Oak Forest at Westinghouse, noon
Phoenix at Back of the Yards, 4
Rauner at Bloom, 5
Roosevelt vs. Rowe-Clark at Rockne, 10 a.m.
Solorio at Steinmetz, 4
Vocational at Goode, 1
Woodlawn vs. Bowen at Eckersall, 1